MENU
Головна » Для батьків

     Наближається завершення навчального року, але у стінах нашої школи продовжує вирувати бурхливе життя.

      Сьогодення диктує нові шляхи розвитку української освіти. 17 травня 2017 року у ЗСШ І-ІІІ ст. м. Хирів відбулися загальношкільні батьківські збори, на яких розглядалися актуальні питання сучасної освіти. Директор школи М. В. Войтович ознайомила батьків з концептуальними засадами реформування освіти, передумовами створення «Нової української школи» і місцем нашої школи у цьому процесі.

    Цікавою та повчальною була доповідь практичного психолога Л. Р. Гунько, яка наголосила на тому, що психічне здоров`я, розвиток і становлення дитини нерозривно пов`язані зі стилем батьківської поведінки. Разом з присутніми склали загальні правила виховання дітей.

    Приємною несподіванкою для усіх стало привітання з нагоди Дня матері. Молодші школярі подарували прекрасну композицію «Любій матусі». З найщирішими побажаннями і словами вдячності до матусь звернулися сини – учні 6-10 класів.

    Завершилося свято зворушливою піснею «Мамина молитва» у виконанні педагога-організатора О.Є. Горун. Кожній присутній на святі матусі, бабусі діти подарували квіти.

... Читати все >>

Категорія: Для батьків | Переглядів: 548 | Додано: Admin | Дата: 21.05.2017 | Коментарі(0)